MAGNETYCZNA REWOLUCJA W KUCHNI
NOWOŚĆ OD DEANTE
Magnetic
Nowa linia oferuje funkcjonalność niedostępną w standardowych produktach, ubraną w nowoczesną i trwałą formę. Przyciągająca moc magnesów pozwala zorganizować przestrzeń zlewozmywaka praktycznymi akcesoriami, która wynosi użytkowanie go na zupełnie nowy poziom, niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem gotowania i spędzasz dużo czasu w kuchni, czy jadasz głównie na mieście. 
Zaprojektowany przez Katarzynę Łogwinienko i Magdalenę Paszkowską zlewozmywak zachwyca nie tylko ergonomią, ale i nietuzinkowym wyglądem. Magnetic niczym gwiazda rozbłyśnie w Twojej kuchni.
Rzeczywistość przerastająca oczekiwania – zlewozmywak, który zaskakuje funkcjonalnością
Zlewozmywaki Magnetic to rozwiązanie idealne do kuchni otwartych na salon. Dostępne akcesoria pozwalają na „schowanie” w ich wnętrzu gąbek, ściereczek lub innych pomocy kuchennych. Umożliwiają to kompatybilne z magnetycznym sprzętem stalowe haczyki i relingi, dostosowane do zawieszenia na rancie zlewu. Mieszcząc myjkę czy kuchenną ściereczkę oraz oddzielając je od innych przedmiotów, zwiększają higienę kuchennych prac. Koszyki montowane na bocznej półce stanowią praktyczną przestrzeń do przechowywania przyborów kuchennych. Wszystkie akcesoria są proste w montażu i demontażu, co ułatwia codzienne utrzymanie czystości.
 
Design z potencjałem
Granitowe zlewozmywaki z serii Magnetic wyróżnia innowacyjna funkcjonalność.

Po pierwsze – podział pomiędzy komorą i ociekaczem został obniżony, po drugie – wyposażono je także 
w wewnętrzne magnesy. Połączenie tych dwóch cech umożliwia nałożenie na mniejszą część zlewozmywaka stalowej maskownicy oraz uzyskanie nowej przestrzeni do wykorzystania. Konstrukcja rozwiązania tworzy, pomiędzy komorą a nałożoną półką, szczelinę, która pozwala na odprowadzanie wody z komory głównej. Powstałą przestrzeń można wykorzystać na wiele sposobów – do odsączania produktów spożywczych, gąbek, naczyń, a nawet – umieszczenia roślinnych dekoracji.
Design 
z inteligencją
/
  • cztery modelowe konfiguracje, każda dostępna w pięciu kolorach – alabastrowym, szarym metaliku, antracytowym, ciemnym graficie oraz czarnym
  • wykonane ze stali nierdzewnej akcesoria dostępne w trzech tonacjach – stal szczotkowana, bianco i nero, pozwalających tworzyć zarówno stonowane, jak i kontrastowe kompozycje
Seria Magnetic to propozycja dla każdego – dostępne rozmiary oraz kolorystyka zlewozmywaków czynią z nich uniwersalne rozwiązania do każdej kuchni. Różne układy komór w odwracalnych układach, praktyczne, zwiększające funkcjonalność obniżenie przegród oraz zdywersyfikowana kolorystyka wpisują się w trendy aranżacji wnętrz.
Design wielowymiarowy
Granitowe zlewozmywaki z serii Magnetic kumulują w sobie wszystkie cechy oczekiwane od sprzętu tego typu. Są hydrofobiczne - odpychają cząstki wody, nie przyjmują zapachów, mają właściwości antyseptyczne, są odporne na przebarwienia, uderzenia, wysoką temperaturę oraz szok termiczny. Stworzone są zarówno do codziennych czynności kuchennych, jak i do zadań specjalnych, gwarantując trwałość formy, funkcjonalności oraz prezencji, tak istotnej w nowoczesnej aranżacji wnętrz. 
Design 
przyszłości
Zlewozmywaki granitowe Magnetic – niezwykła moc przyciągania
Kolekcja Magnetic to linia granitowych zlewozmywaków o magnetycznych właściwościach. Choć rozwiązanie to jest na pierwszy rzut oka niewidoczne dla użytkowników, to otwiera przed nimi cały szereg nowych funkcjonalności i pozwala na organizację nowoczesnej kuchni na mistrzowskim poziomie. 
Artykuły 

Akcesoria z kolekcji Magnetic, pasujące do granitowych, magnetycznych zlewozmywaków z tej serii, łączą estetykę i elegancki wygląd przestrzeni z funkcjonalnością, oraz przemyślanym, przyjaznym użytkownikowi designem .
Akcesoria Magnetic – rozwiązania dla wielofunkcyjnych kuchni
Kuchnia otwarta na salon – wnętrze, które żyje razem z domownikami. Zobacz, o czym warto pamiętać planując tę przestrzeń.
We współczesnym świecie granice tracą na znaczeniu i powoli odchodzimy od wyznaczania sztywnych, osobnych stref we wnętrzach i otwieramy się na nowe rozwiązania. Wyrazem takiej otwartości 
w projektowaniu wnętrz jest kuchnia otwarta na salon. 
All rights reserved
Copyright 2021