/
Delikatna, nienachalna linia serii harmonijnie współgra z wnętrzem. Nie pretendując do miana pierwszej gwiazdy, w niebanalny sposób dopełnia zarówno wyraziste aranżacje, jak i podkreśla te o minimalistycznym charakterze. Idealnie pasuje do niedużych łazienek w blokach i kamienicach, ciesząc swoją estetyką, funkcjonalnością oraz intuicyjną obsługą.  
Klasyczny materiał, nowoczesny kształt oraz innowacyjna funkcjonalność – te cechy serii armatury łazienkowej Agawa czynią z niej rozwiązanie uniwersalne, idealne do łazienek o różnej stylistyce. 
Agawa
MINIMALIZM W NIEBANALNYM WYDANIU
/
Wylewki wyposażono w statyczny bądź ruchomy aerator, optymalizujący zużycie wody poprzez odpowiednie ukierunkowanie strumienia i jego napowietrzenie. Węże natryskowe oferują praktyczną funkcję anty-twist, zapobiegającą skręceniu się podczas użytkowania oraz uszczelkę o-ring, stabilizującą słuchawkę w wieszaku. Całość uzupełnia funkcja anti-calc – system silikonowych gumek, przeciwdziałający osadzaniu się kamienia, a tym samym przedłużający trwałość i niezawodność działania słuchawki natryskowej. 
Linia Agawa oferuje wiele innowacyjnych funkcjonalności. Modele wannowe i natryskowe wyposażono w przełączniki typu click – wystarczy jedno naciśnięcie, by przekierować strumień wody do wylewki bądź słuchawki, nawet przy niewielkim ciśnieniu. 
Ergonomia w kilku wymiarach
Znajdziemy wśród nich zarówno klasyczne modele ścienne, rozwiązania podtynkowe, jak i baterię wannową 3-otworową. Całość kolekcji wieńczy deszczownia – elegancka i minimalistyczna w formie, idealnie integrująca się z zabudowanymi kabinami natryskowymi. Seria pozwoli bezproblemowo wyposażyć każdą łazienkę – zarówno już wykończoną, jak i tę w fazie projektowania czy remontu.
Linia Agawa to kompleksowa seria armatury łazienkowej – dopasowanej do różnych potrzeb użytkowników. Podstawą jest osiem modeli baterii - umywalkowych, wannowych, natryskowych oraz dedykowanych bidetom. 
Komplet rozwiązań
Nieszablonowa koncepcja linii Agawa to dzieło Marii Warenik – absolwentki kierunku Product Design na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.
 
Jest wyrazem nowoczesnej filozofii projektowania przedmiotów użytkowych, łączących estetykę z funkcjonalnością oraz ergonomią. Klasyczna i elegancka, a zarazem nowoczesna w formie armatura prezentuje wyważone proporcje, a jej minimalistyczne bryły przełamano delikatną linią oraz subtelnymi detalami. Ponadczasowe chromowane wykończenie czyni z niej rozwiązanie idealne do każdej łazienki.    
Elegancja i ergonomia
All rights reserved
Copyright 2021